Dobre rozwiązania na przestarzały lakier

Dobre i budżetowe rozwiązania

Celem auto detailingu jest podniesienie walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, jak jeszcze przedłużenia jego sile, oraz co wewnątrz tym chodzi utrzymania wielkiej ceny choćby przy ew. odsprzedaży. Auto detailing to proces bardzo wrażliwego, kompleksowego czyszczenia, restauracji oraz ochrony auta bądź jego tematów, zarówno na zewnątrz jak również za, w planu podniesienia walorów czystych i popularnych pojazdu, i ponadto przedłużenia jego sił oraz często zwiększa wartość rynkową auta. Podobnie, jak w przypadku detailingu samochodowego, również dla motocykli przygotowaliśmy szereg usług pielęgnacyjnych, w tym mycie, polerowanie, renowację oraz zabezpieczenie powłoki przed skutkami opadów atmosferycznych, zabrudzeń oraz innych czynników, które powodują na jego zmatowienie i uszkodzenie. Że twój samochód wymaga profesjonalnej pielęgnacji, chciałbyś pozbyć się zarysowań z lakieru, oraz że dostał niedawno inny samochód ale dziwisz się jak odpowiednio zabezpieczyć lakier przed czynnikami zewnętrznymi typu : owady, sól, deszcz, smoła, i nawet zarysowania – więc dobrze trafiłeś !. Naszym pierwszym projektem jest przywrócić samochód wykorzystywany do poziomu praktycznie fabrycznego.

Mając pod opiekę wartość pojedynczego zlecenia na usługę dla luksusowego auta, czyli ok. 1750 zł oraz 800 zł dla samochodu średniej klasy, wartość auto detailingu w granicy kraju dla wszystkiego segmentu może wynieść nawet 90-100 mln zł rocznie – mówi Bartosz Liszkowski. Profesjonalne zabezpieczenie lakieru samochodowego, odnowa wnętrza samochodu, oklejanie auta folią, to zaledwie niektóre usługi, jakie możemy dla Ciebie wykonać. Oczywiście polecamy się usługami , takimi jak czyszczenie wnętrza auta, mycie i woskowanie auta i pranie tapicerki, jednak swoja nauka i sprawdzenie pozwalają nam zaoferować Państwu dużo więcej zabiegów, które poprawią stan każdego samochodu.

Pomocy tego gatunku wyraża się zbiorczo terminem car detailing lub auto detailing, gdyż to odpowiednio każdy z detali poddany precyzyjnej, czasochłonnej pielęgnacji oddziałuje na wynik końcowy, którym posiada żyć znaczny blask Twojego auta. Auto detailing – proces kompleksowego czyszczenia, restauracji oraz restauracji pojazdu samochodowego bądź jego elementów, również na zewnątrz kiedy oraz w, w planu zwiększenia walorów estetycznych oraz popularnych pojazdu, a także przedłużenia jego sile. Ponieważ lakierowanie całego samochodu z tamta jest długie, i przede wszystkim bardzo bogate, zdecydowaliśmy się na auto detailing.

Detailing toż nie tylko renowacja lakieru i polerowanie samochodu, ale i kompleksowe mycie, glinkowanie i mnóstwo różnych procesów. Posiadacze samochodów nowych i odkrywają, że rzetelnie prowadzona kosmetyka to nie tylko ładny wygląd auta, ale i dużo mniejsza destrukcja lakieru, zabezpieczenie przed utratą świeżości przez lata eksploatacji, tak i oferta osiągnięcia większej wartości gdy nadejdzie czas, by z samochodem się pożegnać. Auto detailing (ang.) – zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, restauracji i restauracji pojazdu samochodowego albo jego elementów, także na zewnątrz jak oraz w, w obiektu zwiększenia walorów eleganckich oraz użytkowych pojazdu, i dodatkowo przedłużenia jego sile.

Niestety istnieje ostatnie przecież zwykłe mycie oraz polerka, lecz mnóstwo działań, począwszy z pomiaru lakieru pozwalającego bezpiecznie wykonać usługę, przez usuwanie zabrudzeń takich jak smoła, asfalt czy owady, pozbycie się rys, zadrapań czy wgnieceń, matowienie, usuwanie rys, przywrócenie utraconej głębi koloru, na nałożeniu powłoki ceramicznej skończywszy. Auto Detailing w oddzieleniu od spotykanych na targu usług dużo niż na skutku czystości skupia się na wprowadzeniu samochodu do stopnia jak najszybszego fabrycznemu oraz taki efekt właśnie osiąga.

Więcej o kosmetykach samochodowych dowiesz się tutaj – http://www.detailing-sklep.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =